Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
