Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە
