Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг
