Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: author
my: စာရေးသူ
