Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
