Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
