Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Teaser
ru: Анонс

en: Posted by
ru: Добавлено

en: Demo
ru: Демо

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: author
ru: автор

en: Apply
ru: Применить

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
