Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo
