Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Teaser
sv: Ingress

en: Posted by
sv: Inlagt av

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: author
sv: författare

en: Apply
sv: Applicera

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
