Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
