Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Sort by
am: ደርድር
