Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe
