Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ
