Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
