Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
