Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: author
cs: autor

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
