Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
