Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Author
de: Autor

en: Date
de: Datum

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Image
de: Bild

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Posted by
de: Hinzugefügt von

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: author
de: Autor

en: Apply
de: Anwenden

en: Asc
de: Aufsteigend
