Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Posted by
fi: Lähettäjä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: author
fi: kirjoittaja

en: Apply
fi: Käytä

en: Master
fi: Isäntä
