Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Teaser
hr: Mamac

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
