Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: author
ja: 投稿者

en: Apply
ja: 適用

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
