Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Desc
ka: აღწერა

en: author
ka: ავტორი
