Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា
