Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Author
os: Автор

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт
