Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول
