Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Sort by
se: Sirre
