Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Sort by
sr: Сортирај по
