Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Apply
te: ఆపాదించు
