Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Teaser
uk: Анонс

en: Posted by
uk: Додано

en: Demo
uk: Демо

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: author
uk: автор

en: Apply
uk: Застосувати

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
