Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Teaser
ca: Resum

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
