Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ
