Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti
