Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: Apply
lv: Apstiprināt
