Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Date
sk: Dátum

en: Image
sk: Obrázok

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: author
sk: autor

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
