Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
