Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
