Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Teaser
ar: موجز

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: author
ar: مؤلف

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
