Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Teaser
az: Tizer

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: Apply
az: Yerinə yetir
