Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Teaser
bg: Резюме

en: Apply
bg: Търси
