Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
