Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Desc
eu: Beheraka

en: author
eu: egilea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
