Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Author
fr: Auteur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Teaser
fr: Accroche

en: Posted by
fr: Posté par

en: Demo
fr: Démo

en: Sort by
fr: Trier par

en: author
fr: auteur

en: Apply
fr: Appliquer

en: Master
fr: Principal
