Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: Date
gu: તારીખ

en: Posted by
gu: દ્વારા ઉમેરાયેલ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો
