Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: author
hi: लेखक

en: Apply
hi: लागू करें
