Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет
