Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
