Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Sort by
oc: Triar per

en: author
oc: autor

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
