Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: author
ro: autor

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
