Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika
