Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: File
ast: Ficheru

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: View
ast: Vista

en: Custom
ast: Personalizáu
